Pozvánka na poradenskou akci Zdravotně sociální rozhraní péče o blízké - 24.5.2023

Pečujete o své blízké?

Poradíme Vám, jakou pomoc a služby můžete využít pro sebe i své blízké.
Připravili jsme pro Vás poradenskou akci, kterou pořádá RHG spol. s r.o. – Nemocnice s poliklinikou v Kralupech nad Vltavou.

Zdravotně sociální rozhraní péče o blízké

přijďte za námi

KDY: 24. května 2023 v 15:00 hodin
KDE: Kralupy nad Vltavou, V Luhu 1171 – ZELENÝ SÁL – budova Sociálních služeb města Kralupy nad Vltavou

Hovořit s Vámi budou pracovnice RHG spol. s r.o. – Nemocnice s poliklinikou v Kralupech nad Vltavou:

O zdravotních stránkách péče o blízké hlavní sestra Mgr. Monika Plášilová.
O sociální péči a pomoci sociální pracovnice Bc. Irena Veselá, DiS.

- hovořit budeme o těchto tématech -
  •  co vše je potřeba vědět a znát chcete-li pečovat nebo pečujete-li o blízkého doma
  • zorientujete se v tom, co je péče zdravotní a co sociální (kdy o ně požádat)
  • zjistíte, že jsou hranice, kdy už pečovat o svého blízkého není rozumné a je dobré jej předat do péče profesionálních služeb - zdravotníkům či sociální službě
  • jak nevyhořet, když se starám o své blízké - proč je dobré myslet i na sebe
  • zjistíte, kdo Vám může pomoci v péči doma a že není špatné si nechat pomoci
  • uděláte si přehled poskytovaných sociálních službách předcházejících či navazujících zdravotní péči (domácí péče, kompenzační pomůcky, apod.)
  • můžete si porovnat, zda čerpáte vše, co můžete v péči o své blízké i z pohledu finančního
  • můžete si zkonzultovat, kde hledat pomoc a podporu nebo si říci jen o radu či se ubezpečit, že to děláte dobře.
V rámci této poradenské akce představí své konkrétní činnosti tyto zdravotní služby:

Domácí zdravotní péče LCC s.r.o.
Domácí zdravotní péče ALICE - Obl. Spolku ČČK Mělník
Domácí zdravotní péče Včelka, pobočka Mělník.

Tato akce je pro Vás ZDARMA, včetně drobného občerstvení, avšak počet míst je
omezen, proto si svou účast rezervujte na tel. 607 005 858 nebo na e-mailu socialnisestra@rhg.cz.

Akci podporuje Zdravotní pojišťovna MVČR